Da se nalazite u kabini, ali bez da gledate u centralni greben ovog primerka Priusa, mogli biste se zakleti da ste se smestili u nekakvoj veoma luksuznoj limuzini. Za takav utisak zaslužna je tjunerska kuća iz moldavske prestonice Kišinjeva.
Oni koji su imali prilike da uživo vide efekte rada samostalne radionice za ulepšavanje automobila, koja nosi naziv ART-L, tvrde da su ostali zatečeni naletom pozitivnih emocija. Materijali koji su iskorišćeni za oblaganje sedišta, kao i ostalih površina unutar Priusa, obično se sreću u prestižnim, najčešće britanskim limuzinama.
Nije se štedelo na kvalitetnoj koži a ni na alkantari koje ima posvuda u unutrašnjosti. Dezen, to jest štep koji je primenjen na sedištima ima oblik romba. Identičan materijal je vidljiv i na unutrašnjim panelima na vratima, kao i na centralnom odmorištu za (desni) lakat vozača.
Specijalisti koji su se usavršili u preuređenju i obnovi zapuštenih putičkih kabina vozila, su odlučili da zamene i podne prostirke u vozilu, pa su tako nov tapacirung dobile i površine u prtljažniku japanskog hedžbeka.
Kao što na početku i naglasismo, radikalne promene se nikako ne slažu s originalnim izgledom centralne konzole, koja je ostala u neizmenjenom obliku, odnosno izrađena od tvrde i neugledne plastike što je praktično zaštitni znak Toyote, baš kao i vrhunska pouzdanost.
AutoRepublika
(364)
Žali Bože para.
Sve ostalo što je napravljeno od plastike i dalje je na nivou Dacie.